Nachosy BIO 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Kukurydziana przekąska, świetna alternatywa dla chipsów. Najlepiej smakuje w połączeniu z sosem salsa dip lub własnoręcznie zrobionym guacamole.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka kukurydziana BIO, olej słonecznikowy BIO, sól morska.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2009/480 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 21.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.2 g |
| Węglowodany | 62.8 g |
| Cukry | 1.5 g |
| Białko | 6.7 g |
| Sól | 0.8 g |