Chipsy warzywne BEZGL. BIO 85 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne pieczone warzywne chipsy bezglutenowe. Zawierają 60% mniej tłuszczu niż zwykłe chipsy ziemniaczane.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Składniki
skrobia ziemniaczana* 51%, mąka kukurydziana*, olej słonecznikowy*, płatki ziemniaczane* 9%, mieszanka przypraw z solą morską* 4,5% (maltodekstryna*, sól morska 20,5%, nierafinowany cukier trzcinowy*, ekstrakt drożdżowy*, olej słonecznikowy*), suszone warzywa w proszku* 4% (burak* 1,33%, szpinak* 1,07%, marchew* 0,93%, pomidor* 0,4%, brokuł* 0,27%), mąka amarantusowa* 2%, sól 1%, kurkuma*, spirulina*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1770/420 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 79 g |
| Cukry | 0.6 g |
| Błonnik | 4.6 g |
| Białko | 2.9 g |
| Sól | 1.69 g |