Żelki mango, jabłko BIO 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
"100% BIO owoców z ekologicznych sadów. Produkt w 100% wegański bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów ani polepszaczy smaku. Nasze bio żelki posiadają jedynie cukry pochodzące z owoców, do ich produkcji nie wykorzystujemy białego cukru i syropu glukozowo-fruktozowego.
Bio Żelki od Diet-Food to czysty smak natury! Jedz jako przekąskę kiedy podróżujesz, w pracy, w szkole, odpowiednie dla wegan"
Warunki przechowywania
W szelnie zamkniętym opakowaniu po kazdym użyciu. W suchym. ciemnym i chłodnym miejscu
Składniki
"bio mango (puree z mango) 47,5%
bio jabłko (puree z jabłka) 47,5%
substancja żelująca – pektyna jabłkowo-cytrusowa"
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 383/91 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 19 g |
| Cukry | 16 g |
| Błonnik | 0.7 g |
| Białko | 6 g |
| Sól | 0.3 g |