Vitariz Napój Ryżowy BIO 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 1,1 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | alternatywa dla mleka krowiego |
| Składniki | Woda, ryż* (14%), olej słonecznikowy*, sól morska. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Producent: | PolBioEco Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Do Dysa 5Kod pocztowy i miasto: 20-149 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 28 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 54 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 135 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 229 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 573 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |