Opis szczegółowy
Alpro kokosowo-sojowe 750ml
Parametry produktu
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | wapnia |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Kokosowy |
| Składniki | Woda, wsad kokosowy (5,7%) (woda, krem kokosowy (2,6%)), obłuszczone ziarno soi (2,9%), cukier, fruktoza, regulatory kwasowości (fosforany potasu), wapń, sól morska, aromat, stabilizator (guma gellan). może zawierać orzechy (nie zawiera orzeszków ziemnych). produkt bezglutenowy. nie zawiera laktozy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Całkowity okres przydatności do spożycia (od daty produkcji) | 154 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Pojemność | 750 ml |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-05-01 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. przechowuj w lodówce - najlepiej spienia się schłodzony napój 2. przelej do spieniacza elektrycznego lub do garnka aby podgrzać 3.podgrzewaj maksymalnie do 65°c 4. jeśli podgrzewasz w garnku, użyj spieniacza ręcznego. spieniaj aż napój podwoi swoją objętość i stuknij garnkiem by pozbyć się większych bąbelków powietrza. 5. twój napój jest już idealnie spieniony. czas wypróbować twoje umiejętności latte art! |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodów- ce w temperaturze od +1 °c do +7 °c, nie dłużej niż 5 dni. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. można stosować na gorąco lub zimno. |
Wartość odżywcza
| Cukry | 3,3 g |
| Wartość energetyczna kcal | 33 kcal |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 139 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Poziom znakowania Nutriscore | B |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |