Opis szczegółowy
Alpro Owsiano-Sojowe Barista Wanilia 750ml
Parametry produktu
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Działanie | Neutralne |
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Woda, owies [4,7%), cukier, obłuszczone ziarno soi (1,7%), olej słonecznikowy, aromaty, regulator kwasowości (fosforany potasu), wapń, sól morska, stabilizator (guma gellan), witaminy: b2, d2. może zawierać inne zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Pojemność | 750 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Cukry | 4,5 g |
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 192 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |