Napój sojowy Inka 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Wapnia |
|---|---|
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Neutralny |
| Składniki | Woda, ziarna soi 8,5%, cukier, węglan wapnia, sól, witamina d, witamina b12 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Okres przydatności do spożycia | 12 mies. |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Producent: | grana sp. z o.o. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
Alergeny
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
|---|---|
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Suchy i czysty magazyn, temperatura składowania 3-30ᵒC, po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 4 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Cukry | 2,5 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 45 kcal |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 190 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
Witaminy
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
|---|---|
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,38 mg/100g |
| Wapń | 120 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Ryboflawina (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|