Opis szczegółowy
Alpro owsiano-sojowe 750 ml Barista Karmel
Parametry produktu
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Karmelowy |
| Składniki | Baza owsiana (63%) (woda, owies (4,7%)), baza sojowa (32%) (woda, obłuszczone ziarno soi (2,1%)), olej słonecznikowy, cukier, wapń, regulator kwasowości (fosforany potasu), sól morska, aromaty, witaminy b2, d2. nie zawiera laktozy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Całkowity okres przydatności do spożycia (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Pojemność | 750 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt przed spienianiem należy schłodzić w lodówce.,przed otwarciem dobrze wstrząsnąć. spieniać do temperatury nie wyższej niż 65 ℃. nie spieniać ponownie. może być używany na gorąco lub na zimno, nadaje się do przygotowania różnych rodzajów kawy. |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze od +1℃ do +25 ℃. po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od +1℃ do +7℃, nie dłużej niż 5 dni. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Cukry | 4,5 g |
| Wartość energetyczna kcal | 50 kcal |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 207 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |