Opis szczegółowy
Alpro Owsiane Barista 750 ml
Parametry produktu
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Neutralny |
| Składniki | Baza owsiana (95,6%) (woda, owies (10%)), olej słonecznikowy, błonnik z korzenia cykorii, białko grochu, regulator kwasowości (fosforany potasu), sól morska, witaminy (b2, d2), nie zawiera laktozy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Całkowity okres przydatności do spożycia (od daty produkcji) | 135 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Pojemność | 750 ml |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-05-01 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. przechowuj w lodówce - najlepiej spienia się schłodzony napój 2. przelej do spieniacza elektrycznego lub do garnka aby podgrzać 3. podgrzewaj maksymalnie do 65°c 4. jeśli podgrzewasz w garnku, użyj spieniacza ręcznego. spieniaj aż napój podwoi swoją objętość i stuknij garnkiem by pozbyć się większych bąbelków powietrza. 5. twój napój jest już idealnie spieniony. czas wypróbować twoje umiejętności latte art! |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce do +7°c, nie dłużej niż 5 dni. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Cukry | 3,3 g |
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 248 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Poziom znakowania Nutriscore | A |
| Zawiera fosforany | Tak |