Strucla jabłkowa Oskroba 450 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Drożdżowe |
|---|---|
| Smak | Jabłkowy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, nadzienie (jabłko prażone 31,3%, cukier, skrobia modyfikowana, cynamon) olej rzepakowy, cukier, jaja, serwatka w proszku (z mleka), masło 0,9%, drożdże, woda, sól, barwnik- karoteny, aromat |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Producent: | PIEKARNIA OSKROBA S.AUlica i numer: Człekówka 90Kod pocztowy i miasto: 05-340 Kołbiel PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 274 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1154 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,8 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 15 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |