Gofry z nadzieniem o smaku orzechów laskowych 136 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Nadzienie o smaku orzechów laskowych 42% [cukier, tłuszcze roślinne (kokosowy, z ziarna palmowego), laktoza, serwatka w proszku (mleko), odtłuszczone kakao w proszku, emulgator: lecytyna słonecznikowa, stabilizator: E492, aromat ], jaja 32%, cukier, mąka pszenna, olej rzepakowy, tłuszcz roślinny (palmowy), mąka sojowa, odtłuszczone mleko w proszku, sól, syrop cukru inwertowanego, stabilizator: sorbitol, emulgator: lecytyna sojowa, aromat waniliowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 136 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Belgia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Producent: | Denis FoodsUlica i numer: R. Chomicza 13iKod pocztowy i miasto: 55-080 Nowa Wieś Wrocławska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 493 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2060 kJ |
| Wielkość porcji | 34 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |