Kraina Wypieków Rogaliki z nadzieniem o smaku truskawkowym 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Rogaliki z nadzieniem o smaku truskawkowym
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Owocowy, Słodki |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, marmolada wieloowocowa o smaku truskawkowym 25 % [przecier jabłkowy 56 %, cukier, błonnik jabłkowy, przecier truskawkowy 11 %, przecier aroniowy 1 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat truskawkowy, pektyna, substancja konserwująca: sorbinian potasu], margaryna [oleje roślinne (palmowy, rzepakowy), woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, barwnik: karoteny], cukier, woda, syrop glukozowy, masa jajowa, serwatka w proszku (z mleka), barwnik: beta-karoten, olej rzepakowy, aromat, izolat białka (z soi), laktoza (z mleka), substancja glazurująca: wodorotlenek sodu. produkt może zawierać łubin, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olsza olbrysz spółka jawna ulica i numer: kurantów 11 kod pocztowy i miasto: 02-873 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 4 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 55 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 402 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 402 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1678 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1678 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 20 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 34 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 28 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 21 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E440(i) Pektyna, E202 Sorbinian potasu, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E160a Karoteny, E160a(i) Beta-karoten, E524 Wodorotlenek sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Substancja konserwująca, Emulgator, Barwnik |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |