Opis szczegółowy
Kruche ciasteczka w kształcie półksiężyców z marmoladą o smaku jagodowym
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
| Smak | Owocowy, Słodki |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, marmolada o smaku jagodowym 26 % [przeciery owocowe (jabłkowy 68 %, aroniowy 2 %, jagodowy 1 %), cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, błonnik jabłkowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromat], margaryna [oleje roślinne (palmowy, rzepakowy), woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat, barwnik: karoteny], cukier, syrop glukozowy, masa jajowa. produkt może zawierać łubin, orzeszki arachidowe, orzechy, mleko, nasiona sezamu, soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olsza olbrysz spółka jawna ulica i numer: kurantów 11 kod pocztowy i miasto: 02-873 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 26 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 54 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 393 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 393 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 19 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1640 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 26 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 19 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7,0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 33 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 29 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 21 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E202 Sorbinian potasu, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E160a Karoteny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Aromat spożywczy, Barwnik, Emulgator, Regulator kwasowości, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |