Babka cytrynowa Dan Cake 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Babka |
|---|---|
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | Cytrynowy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Ciasto biszkoptowo-tłuszczowe o smaku cytrynowym. składniki: cukier, jaja, mąka pszenna, skrobia pszenna, olej rzepakowy, tłuszcz palmowy*, słodka serwatka w proszku (zmleka), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; glukoza, mąka ryżowa, syrop glukozowo-fruktozowy, emulgator: mono-i diglicerydy kwasów tłuszczowych; sól, olejek ze skórki cytrynowej i limonki, aromat, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu. (*certyfikowany olej palmowy). produkt może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2024-04-29 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-830589 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | Dan Cake Polonia Sp z o.o.Ulica i numer: Transportowców 15Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 419 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1754 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |