7 Days Mini Croissant z nadzieniem kakaowym 185 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 185 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto: mąka pszenna, oleje roślinne (olej palmowy, olej słonecznikowy), cukier, stabilizator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), drożdże, sól, wanilina, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), białka mleka, substancje konserwujące (propionian wapnia, sorbinian potasu). Nadzienie kakaowe 34%: cukier, olej palmowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko w proszku odtłuszczone, alkohol etylowy, emulgator (estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu), przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu), wanilina, substancja żelująca (alginian sodu), substancja konserwująca (sorbinian potasu). Nadzienie kakaowe zawiera 7% kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu. Może zawierać: jaja, orzeszki ziemne, orzechy, produkty sojowe i nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 110 g |