Sos do makaronu z oliwkami i kaparami bez dodatku cukru BIO 350 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Sos o głębokim aromacie oliwek i ziół, przygotowany bez dodatku cukru. Bogaty w zdrowe tłuszcze i błonnik. Idealny dla osób szukających naturalnych, lekkich smaków.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni.
Składniki
włoskie pomidory dojrzewające w słońcu (79%)*, zielone i czarne oliwki (12%)*, cebula*, włoska oliwa z oliwek Extra Virgin*, kapary (2%)*, sól morska, pietruszka*, oregano*, majeranek*, chilli*. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznych.
Informacje o produkcie
Marka: MR ORGANIC
Kraj pochodzenia: WLOCHY
Masa brutto: 0,525 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 270 kJ / 65 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.8 g |
| Węglowodany | 4.6 g |
| Cukry | 3.1 g |
| Błonnik | 1.5 g |
| Białko | 1.4 g |
| Sól | 1.5 g |