Sos do makaronu bazyliowy BIO 350 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Aromatyczny sos przygotowany z dojrzałych pomidorów i świeżych ziół. Bogaty w likopen, wspiera serce i układ odpornościowy. Idealny do lekkich dań kuchni śródziemnomorskiej.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni.
Składniki
włoskie pomidory dojrzewające w słońcu (89,3%)*, cebula*, świeża bazylia (1,8%)*, oliwa z oliwek Extra Virgin*, sok z cytryny*, sól morska, czosnek*. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznych.
Informacje o produkcie
Marka: MR ORGANIC
Kraj pochodzenia: WLOCHY
Masa brutto: 0,525 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 173 kJ / 41 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 5.6 g |
| Cukry | 5.6 g |
| Błonnik | 1.5 g |
| Białko | 1.7 g |
| Sól | 0.48 g |