Opis szczegółowy
Sos Boloński Winiary to wyjątkowo smaczny, pomidorowy sos z dodatkiem ziół i przypraw. Jest idealny do dań z makaronem, możesz także przyrządzić pyszną lasagne, zapiekankę czy dania mięsne.
Podstawą sosu Bolońskiego Winiary są pomidory z otwartych upraw gruntowych. Zadbaliśmy o to, żeby było ich jak najwięcej. Duża ilość pomidorów w połączeniu ze starannie dobraną kompozycją ziół i przypraw, sprawia, że smak sosu jest tak wyjątkowy. Dodatkowo ma czysty skład, nie zawiera sztucznych dodatków i skrobi, dzięki czemu jest gęsty.
Sos Boloński Winiary to rozwiązanie na pyszny, prosty i szybki w przygotowaniu obiad - wystarczy ugotować makaron, podsmażyć mięso i danie jest gotowe w 15 minut.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Rodzaj sosu | Sos boloński (bolognese) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Jest idealny do dań z makaronem, możesz także przyrządzić pyszną lasagne, zapiekankę czy dania mięsne. |
| Składniki | Pomidory, cebula, marchew 3,0%, cukier, sól, czosnek, pomidory suszone (1,0%), (pomidory, sól), olej rzepakowy, przyprawy, zioła, sporządzono ze 153 g pomidorów na 100 g produktu |
| Zawartość netto | 500 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 50 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 62 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 209 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 261 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,5 g |