Sos do makaronu chili arrabiata BIO 350 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pikantna kompozycja pomidorów, papryki i przypraw, która pobudza apetyt. Zawiera naturalne źródła witaminy C i antyoksydantów. Świetna propozycja dla miłośników wyrazistych smaków.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni.
Składniki
włoskie pomidory dojrzewające w słońcu (88%)*, słodka czerwona papryka (5%)*, cebula*, czosnek*, pietruszka*, włoska oliwa z oliwek Extra Virgin*, sól morska, bazylia*, chilli (0,3%)*. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznych.
Informacje o produkcie
Marka: MR ORGANIC
Kraj pochodzenia: WLOCHY
Masa brutto: 0,525 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 171 kJ / 41 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 5.7 g |
| Cukry | 5.5 g |
| Błonnik | 1.5 g |
| Białko | 1.7 g |
| Sól | 0.4 g |