Opis szczegółowy
Mutti Sos pomidorowy Pizzutello 400g
Mutti Sos z pomidorami odmiany Pizzutello, cebulą i natką pietruszki.
Sos Mutti "Salsa Pronta Pizzutello" to idealny sos pomidorowy zawsze wtedy, gdy Twoje kulinarne dzieło wymaga delikatnego smaku.
Na bazie oryginalnych włoskich pomidorów odmiany " Pizzutello", których wyraźne owocowe nuty, w połączeniu z cebulą i pietruszką, tworzą zbalansowany smak.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Sos do dań |
| Składniki | Przecier z pomidorów pizzutello 72 %, przecier pomidorowy, cebula 1,1 %, oliwa z oliwek, natka pietruszki 0,8 %, sól. |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 35 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 147 kJ |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |