Opis szczegółowy
MUTTI Tondo Sos pomidorowy 400 g
Sos z pomidorów "Tondo" ze smażoną cebulą i bazylią.
Sos Mutti "Salsa Pronta Tondo" to idealny sos pomidorowy zawsze wtedy, gdy Twoje kulinarne dzieło wymaga autentycznego smaku.
Na bazie oryginalnych włoskich pomidorów odmiany " Tondo", których bogaty smak, w połączeniu z cebulą i pietruszką, tworzy zachwycająco zbalansowaną kompozycję.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Sos do dań |
| Składniki | Pulpa z pomidorów tondo 61%, przecier z pomidorów tondo 18%, koncentrat z pomidorów tondo 11%, smażona cebula 7,5% (cebula, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia), bazylia 0,5%, sól, czarny pieprz. |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 278 kJ |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |