Opis szczegółowy
Sos Słodko-Kwaśny Winiary to wyjątkowo pyszny sos z dodatkiem warzyw, ziół i przypraw. Jest idealny do ryżu, możesz także podawać go z makaronem.
Podstawą sosu słodko-kwaśnego Winiary są pomidory z otwartych upraw gruntowych oraz składniki znane z kuchni azjatyckiej. Starannie skomponowany smak ananasa, imbiru i pędów bambusa w połączeniu z papryką i pomidorami sprawiają, że smak sosu jest tak wyjątkowy.
Dodatkowo ma czysty skład, nie zawiera sztucznych dodatków, dzięki czemu jest smaczny.
Sos Słodko-Kwaśny Winiary to rozwiązanie na prosty i szybki w przygotowaniu obiad - wystarczy podsmażyć mięso, dodać ryż lub makaron i danie jest gotowe w 15 minut
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Rodzaj sosu | Słodko-kwaśny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Jest idealny do ryżu, możesz także podawać go z makaronem |
| Składniki | Woda, koncentrat pomidorowy (19,0%), cukier, cebula (7,0%), papryka (7,0%)marchew, ananas (3,0%), skrobia z tapioki, ocet spirytusowy, pędy bambusa (1,5%), sól, przyprawy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 305 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 381 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |