Pudliszki Sos chiński 480 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pudliszki sos do kurczaka chiński 480g
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 480 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, przecier pomidorowy 22,5%, warzywa (papryka zielona i czerwona 7,4%, cebula 7%, marchew 3,7%, kukurydza 2,2%), cukier, skrobia kukurydziana, kiełki fasoli mung 3%, sól, olej rzepakowy, ziarno sezamu, przyprawy, pasta z tamaryndowca 0,2%, grzyby chińskie mun 0,2%, regulator kwasowości (kwas mlekowy). bez substancji konserwujących i barwiących. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 247 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 297 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |
|---|