Opis szczegółowy
Sos pomidorowy z serem do makaronu.
Przepis z Parmy i okolic, w którym słodycz pomidorów uzupełniona jest doskonałością oryginalnego parmezanu.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy, Serowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Do makaronu |
| Składniki | Pomidory 73% (przecier pomidorowy, krojone pomidory), cebula, woda, olej słonecznikowy, cukier, skrobia modyfikowana, sól, ser parmigiano reggiano (mleko) 0,5%, aromat, pietruszka, pieprz, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Zawartość netto | 340 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Parma - sos pomidorowy z parmigiano reggiano |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 187 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 320 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 290 kJ |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,2 g |