Opis szczegółowy
Sos pomidorowy z warzywami - do makaronu. Pasteryzowany.
Przepis z Neapolu i okolic, w którym receptura oparta na świeżych warzywach w połączeniu ze słodyczą pomidorów uwydatni każdy rodzaj dania.
Skład świeże warzywa, 100% włoskich pomidorów i oliwa z oliwek.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy, Z warzywami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Do makaronu |
| Składniki | Pomidory 85% (pomidory krojone, przecier pomidorowy), cebula 5%, marchew 3,5%, cukier, oliwa z oliwek extra virgin, skrobia modyfikowana, sól, zioła aromatyczne, seler 0,5%, czosnek 0,5%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. może zawierać gorczycę oraz sezam. |
| Zawartość netto | 340 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 187 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 320 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 216 kJ |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,4 g |