Sok z malin 100% BIO 300 ml
dodaj do przechowalni
Opis
BIO Sok 100% z malin. Bez dodatków. Produkt polskiej, małej rodzinnej manufaktury. Sok tłoczony z świeżych malin. Produkt posiada ceryfiakt VIVA - co oznacza, że może spożywany przez wegan i wegatarian ( niewiele soków w Polsce posiada ten certyfikat). Dzięki sokowi malinowemu łatwiej pokonamy infekcję. Sok malinowy można też stosować profilaktycznie, zawiera związki sprzyJAJAących podniesieniu odporności.m.in polifenole, czyli antyoksydanty, neutralizujące działanie wolnych rodników.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć w ciągu 5 dni
Składniki
sok tłoczony na zimno z ekologicznych malin 100 %, pasteryzowany
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 156/37 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g |
| Węglowodany | 8.22 g |
| Cukry | 6.53 g |
| Błonnik | 0.9 g |
| Białko | 0.3 g |