Napój z orzechów nerkowca bez cukru BEZGL. BIO 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Napoje Ecomil mogą być spożywane o każdej porze dnia, na ciepło lub zimno, w kawie czy herbacie oraz w sosach, ciastach, naleśnikach czy puddingach. Ten napój może być kwalifikowany jako ”bezcukrowy”, ponieważ zawiera mniej niż 0,5g cukrów na 100ml lub 100g; oraz jako ”niesłodzony”, ponieważ żaden z użytych składników nie jest użyty ze względu na swoje właściwości słodzące. (zgodnie z regulacją KE nr. 1924/2006.). Nie zawiera GLUTENu i laktozy. Odpowiedni dla wegan.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
baza z ORZECHY NERKOWCA* 99.9% (woda, NERKOWCE* 6%), sól morska. Składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 154/37 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 1.6 g |
| Cukry | <0.3 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 0.1 g |