Napój migdałowy bez cukru z podwyższoną zawartością białka BEZGL. BIO 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Ten napój może być kwalifikowany jako ”bezcukrowy”, ponieważ zawiera mniej niż 0,5g cukrów na 100ml lub 100g; oraz jako ”niesłodzony”, ponieważ żaden z użytych składników nie jest użyty ze względu na swoje właściwości słodzące. (zgodnie z regulacją KE nr. 1924/2006.). Nie zawiera GLUTENu i laktozy. Podwyższona zawartość białka.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu trzymać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
woda, MIGDAŁY* 5%, białko z grochu*, skrobia z tapioki*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, aromat MIGDAŁOWY*. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 156/37 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 1.5 g |
| Cukry | <0.3 g |
| Białko | 2.1 g |
| Sól | 0.1 g |