Syrop limonkowy 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Syrop limonkowy to nowa, orzeźwiająca propozycja od Polskiej Róży. Bardzo prosty skład – sok NFC z limonki i cukier. Syrop w smaku jest słodko-kwaśny, bardzo charakterystyczny. Idealny do lemoniad, mocktaili, mrożonej herbaty. Smak lata zamknięty w butelce! Proponujemy rozcieńczać w proporcji 1:8.wysoka zawartość soku NFC – 40%
- , prosty skład
- sok NFC czyli sok bezpośrednio tłoczony z owoców, nie z koncentratu
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chlodnym miejscu. Po otwarciu przechować w lodówce. spożyć w ciągu 21 dni
Składniki
Cukier, sok NFC z limonki 40%.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1500/352 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 88 g |
| Cukry | 88 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |