SHOT na odporność "polskie owoce" 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Shot na odporność „polskie owoce” polecamy osobom, które chcą w sposób budować odporność swojego organizmu – jest to mieszanka trzech polskich superowoców – róża, czarny bez, malina – dobrze znanym każdemu ze względu na swoje właściwości. Produkt w pełni , bez żadnych dodatków – może być spożywany przez każdego członka rodziny. Witamina C pomaga w m.in. prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechować w lodówce. spożyć w ciągu 5 dni
Składniki
sok NFC z róży 34%, sok NFC z owoców czarnego bzu 33%, sok NFC z owoców malin 33%
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 167/40 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 10 g |
| Cukry | 7.4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |