Sok z aronii BIO 100% 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Sok bezpośredni tłoczony do bezpośredniego spożycia. Produkt pasteryzowany. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 14 dni.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 0 do 25°C.
Składniki
ekologiczny sok z aronii 100%.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 306/72 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 17.57 g |
| Cukry | 8.78 g |
| Błonnik | 0.53 g |
| Białko | 0.2 g |
| Sól | 0.1 g |