Sok z aloesu BIO 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Odkryj orzeźwiający smak natury z naszym ekologicznym sokiem z aloesu, starannie odtworzonym z ekstraktu aloesu. Nasz produkt, delikatnie pasteryzowany, zachowuje pełnię dobroczynnych właściwości aloesu. Ewentualny występujący osad to efekt procesów. Przed spożyciem zalecamy delikatne wstrząśnięcie, aby cieszyć się pełnym aromatem.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 0 do 25°C.
Składniki
ekologiczny sok z aloesu odtworzony z ekstraktu aloesu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 9/2 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 0.4 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0.5 g |
| Białko | 0.3 g |
| Sól | 0.05 g |