Napój owsiany Light BIO 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Napój owsiany Light jest częścią linii napojów ekologicznych Isola BIO opracowanej w celu dostarczenia smaku i doskonałej jakości przy jednoczesnym dopasowaniu do nowoczesnych przepisow kontrolujacych kalorie z zachowaniem delikatnego smaku. Zawiera minimum 30% mniej tłuszczu niż zwykły napój owsiany Isola BIO!
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3-4 dn
Składniki
woda, OWIES BIO 11%, sól morska.
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
GLUTEN
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 158/37 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0.1 g |
| Węglowodany | 7 g |
| Cukry | 3.8 g |
| Błonnik | 0.8 g |
| Białko | 0.6 g |
| Sól | 0.08 g |