Napój owsiany BEZGL. BIO 750 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Napój owsiany BIO w ekologicznej, szklanej butelce! Wyprodukowany z bezglutenowego, pełnoziarnistego owsa. Odpowiedni dla osób na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej i wegańskiej.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
woda mineralna, OWIES pełnoziarnisty BIO (wolny od alergenów) 10%, olej słonecznikowy BIO, sól morska.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 147/35 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 5.5 g |
| Cukry | 5.2 g |
| Błonnik | 1.6 g |
| Białko | 0.8 g |
| Sól | 0.07 g |