Napój owsiany BEZGL. BIO 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Napoje Ecomil mogą być spożywane o każdej porze dnia, na ciepło lub zimno, w kawie czy herbacie oraz w sosach, ciastach, naleśnikach czy puddingach. Nie zawiera GLUTENu i laktozy. Odpowiedni dla wegan.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
baza OWSIANA* 99.3% (woda, OWIES* 10%), olej słonecznikowy*. Składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
GLUTEN
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 191/45 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 7.9 g |
| Cukry | 6.5 g |
| Białko | 0.8 g |
| Sól | 0.1 g |