Kombucha limonka-imbir BIO 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny, fermentowany, gazowany napój herbaciano-ziołowy z sokiem z limonki i imbiru.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.
Składniki
wyciąg z herbat i ziół* 92,3% ( woda mineralna, herbata zielona*, herbata czarna*, liście yerba mate*, kwiat lipy*, werbena*, kwiat chabru*, melisa*, mięta*, pokrzywa*, przytulina wonna*, kwiat czarnego bzu*, liść maliny*, kwiat nagietka*, liść jeżyny*, korzeń lukrecji*), cukier trzcinowy*, sok z limonki* 2%, sok z imbiru* 1,5% (imbir*, koncentrat soku cytrynowego*), grzyb herbaciany Kombucha, dwutlenek węgla. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 76/18 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 4.6 g |
| Cukry | 4.6 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0 g |