Napój owsiany BIO 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Bezmleczny napój owsiany z marki Isola Bio jest bardzo dobrym wyjściem dla osób nie pijących konwencjonalnego MLEKA. Napój ten nie mieści cukrów ani laktozy i niedużo soli, gromadzi jedynie występujące cukry. Nadaje się szczególnie dobrze w kuchni,także genialnie sprawdza się jako osobny napój co sprawia, iż jest wszechstronny. Przed spożyciem należy wstrząsnąć.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przed otwarciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lod
Składniki
baza OWSIANA* 99,51% (woda, OWIES* 16%), olej słonecznikowy tłoczony na zimno*, sól morska. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
GLUTEN
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 215/51 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 9 g |
| Cukry | 4.2 g |
| Błonnik | 1 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 0.08 g |