Napój sojowy BEZGL. BIO 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Napój SOJOWY jest rewelacyjnym źródłem białka. Smakuje wyśmienicie na zimno jak i na ciepło. Jest to szczególnie dobra alternatywa na letnie śniadanie dla wszystkich, którzy lubią rozpocząć dzień od warzywnych smaków. W kuchni, napój SOJOWY może być użytkowany we wszystkich recepturach jako roślinna alternatywa do klasycznych artykułów mlecznych. BezGLUTENowe. . Optymalny dla wegan i wegetarian. Nie gromadzi laktozy. Bez dodatku cukrów. zastosowanie Stanowi rewelacyjną bazę do przygotowania smacznych koktajli owocowych, deserów, przecierów i wszystkiego rodzaju sosów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3-4 dn
Składniki
baza SOJOWA* 99,95% (woda, SOJA* 8%), sól morska. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 171/41 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 1.1 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 0.5 g |
| Białko | 3.6 g |
| Sól | 0.11 g |