Napój ryżowy BEZGL. BIO 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Napój ryżowy od firmy ISOLA to produkt wytworzony ze składników pochodzenia ekologicznego. Otrzymujemy wysokiej jakości produkt, który charakteryzuje się prostym i składem. Napój nie zawiera w składzie GLUTENu, dzięki czemu jest on bezpieczny dla osób chorych na celiakię oraz wykluczających GLUTEN ze swojej diety. Polecany jest on również osobom na diecie wegańskiej oraz wegetariańskiej. Idealnie gasi on pragnienie i orzeźwia. Można go spożywać samodzielnie lub jako dodatek do różnych potraw. Jest on lekkostrawny i nie zawiera w składzie cukru.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przed otwarciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lod
Składniki
baza ryżowa* 98,91% (woda, ryż* 17%), olej słonecznikowy tłoczony na zimno*, sól morska. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 241/57 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 5.5 g |
| Błonnik | <0.5 g |
| Białko | <0.5 g |
| Sól | 0.08 g |