Shroom Relax napój z adaptogenami 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
"Poczuj działanie składników, dzięki którym zwiększysz swoją koncentrację, zyskasz spokój, uwolnisz się od stresu i zaczniesz z łatwością osiągać swoje cele (te zawodowe, jak i prywatne).
Shroom Relax to innowacyjny napój wellness, który dzięki adaptogenom – obniży poziom stresu, a także zapewni relaks i ukojenie – Twojego ciała, umysłu i duszy. Możesz go pić tak, jak najbardziej lubisz. Wyśmienicie smakuje samodzielnie po schłodzeniu, sprawdza się też doskonale jako mixer łączący inne napoje i składniki.
Produkt w i wegański. Zawiera witaminę ekstrakt z soplówki jeżowatej, ekstrakt z zielonej herbaty - l-teaninę, witaminę C oraz cynk."
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od światła.
Składniki
"woda gazowana, koncentrat soku jabłkowego (3,0%), koncentrat soku z aronii (1,3%), inulina, koncentrat soku cytrynowego (0,3%), ekstrakt z soplówki jeżowatej (0,2%), ekstrakt chmielowy, ekstrakt z zielonej herbaty (0,1%), aromat, cynk, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 68/14 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3 g |
| Cukry | 2.8 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.8 g |