Sok pomidorowy BIO Demeter 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny sok pomidorowy z upraw biodynamicznych Demeter z dodatkiem szczypty soli.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
sok pomidorowy BIO Demeter, sól.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 83/20 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 3.8 g |
| Cukry | 3.8 g |
| Białko | 0.7 g |
| Sól | 0.6 g |