Zakwas z Buraków 100% ekologiczny kiszony 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt pasteryzowany. Smak i konsystencja mogą nieznacznie różnić się w zależności od pory roku. Występujący osad tworzą składniki buraków ekologicznych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 4C
Składniki
sok z ekologicznych buraków ćwikłowych kiszonych 98%, ekologiczny czosnek 1%, sól kłodawska 1%
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 78 kj/18 kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 3.9 g |
| Cukry | 1.2 g |
| Białko | 0.7 g |
| Sól | 0.99 g |