Serek Capri Sierpc 220 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Typu włoskiego |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól spożywcza, serwatka, kwas cytrynowy |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 220 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Producent: | OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SIERPCUUlica i numer: ŻEROMSKIEGO 2AKod pocztowy i miasto: 09-200 SIERPC PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie dotyczy |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 783 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
| Skrobia | 0 g |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 0 %RWS |
|---|---|
| Fluor | 0 mg/100g |
| Fluor (%RWS) | 0 %RWS |
| Fosfor | 0 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0 mg/100g |
| Magnez | 0 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 0 %RWS |
| Mangan | 0 mg/100g |
| Miedź | 0 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 0 %RWS |
| Molibden | 0 μg/100g |
| Molibden (%RWS) | 0 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 0 %RWS |
| Potas | 0 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 0 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 0 %RWS |
| Selen | 0 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 0 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0 mg/100g |
| Wapń | 0 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina A | 0 μg/100g |
| Witamina B12 | 0 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E | 0 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 0 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 0 %RWS |
| Chlor | 0 mg/100g |
| Chlor (%RWS) | 0 %RWS |
| Chrom | 0 μg/100g |
| Cynk | 0 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 0 %RWS |
| Jod | 0 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 0 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 0 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0 mg/100g |
| Witamina C | 0 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina D | 0 μg/100g |
| Witamina K | 0 μg/100g |
| Żelazo | 0 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 0 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |