Opis szczegółowy
Ricotta Auricchio 10% tłuszczu
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Ricotta |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Serwatka z pasteryzowanego mleka krowiego pasteryzowanego, mleko, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy. |
| Zawartość tłuszczu | Odtłuszczony (zaw. tłuszczu 10%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gennaro auricchio s.p.a. ulica i numer: via dante 27 kod pocztowy i miasto: 26100 cremona it |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 134 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 557 kJ |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |