Paluszki serowe Pik-Nik 80 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | Delikatny |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, regulator kwasowości kwas cytrynowy, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury bakterii kwasu mlekowego. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | Nickal Sp. z o.o.Ulica i numer: Marywilska 26Kod pocztowy i miasto: 03-228 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Świeże paluszki serowe do rwania Pik-Nik Original |
| Dodatkowy opis produktu | Serowe paluszki do rwania Pik-Nik są lubiane przez dzieci. Paluszki produkowane są ze świeżego sera mozzarella, nie zawierają konserwantów, barwników ani wzmacniaczy smaku i aromatu. Są bogate w minerały, białka oraz witaminy A i D. Jeden paluszek odpowiada jednej szklance mleka. Zaletą paluszków serowych Pik-Nik jest łatwość konsumpcji poza domem, w podróży oraz w szkole, ponieważ każdy paluszek jest pakowany osobno. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 252 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt gotowy do spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 295 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1229 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 26,7 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20,8 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,35 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 14 szt. |
Witaminy
| Fluor | 0 mg/100g |
|---|---|
| Fosfor | 350 mg/100g |
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0 mg/100g |
| Magnez | 0 mg/100g |
| Mangan | 0 mg/100g |
| Miedź | 0 mg/100g |
| Molibden | 0 μg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0 mg/100g |
| Potas | 0 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0 mg/100g |
| Selen | 0 μg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0 mg/100g |
| Wapń | 660 mg/100g |
| Witamina A | 194 μg/100g |
| Witamina B12 | 0 μg/100g |
| Witamina E | 0 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 0 μg/100g |
| Chlor | 0 mg/100g |
| Chrom | 0 μg/100g |
| Cynk | 0 mg/100g |
| Jod | 0 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 0 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0 mg/100g |
| Witamina C | 0 mg/100g |
| Witamina D | 0 μg/100g |
| Witamina K | 0 μg/100g |
| Żelazo | 0 mg/100g |
| Sód | 0 mg/100g |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 0 mg/100g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy |