Hochland Kremowy serek twarogowy kanapkowy z chrzanem 130 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Hochland Kanapkowy z chrzanem. Kremowy serek twarogowy. Pasteryzowany
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | Chrzanowy, Słodki, Śmietankowy |
| Składniki | Ser twarogowy, chrzan (9,5 %), białka mleka, odtłuszczone mleko w proszku, sól, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego, guma guar, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość tłuszczu | inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 336 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 208 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 860 kJ |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |