Opis szczegółowy
Już jest!
Nowa proteinowa odsłona serka topionego! Dwa pyszne smaki w jednym opakowaniu! Połączenie delikatnej, łagodnej Goudy i rozgrzewającej papryczki chili studzi aromatyczna bazylia. Serek topiony wysobiałkowy to produkt skierowany do wszystkich smakoszy serków niezależnie od wieku.
Serek topiony wysobiałkowy w krążku 140 g zawiera aż 25 g białka w praktycznym opakowaniu. To smakowita i odżywcza przekąska w 8 optymalnych porcjach do jednorazowego spożycia dla sportowca i każdej zabieganej osoby.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | Bazylia, Chili, |
| Składniki | Ser topiony z chili i bazylią: sery 34%, woda, masło, białka mleka, sole emulgujące: e339, e450, e452; chili 0,6%, bazylią 0,1%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól. ser topiony z serem gouda: sery 34% (w tym 12% sera gouda), woda, białka mleka, sole emulgujące: e339, e450, e452;, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sertop sp. z o.o. ulica i numer: ul. przemysłowa 58 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 246 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1021 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E339 Fosforany sodu, E450 Difosforany, E452 Polifosforany |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Sól emulgująca |