Opis szczegółowy
Kasza manna wiśniowa – Rodzinna porcja pełna smaku! Kasza manna wiśniowa to pyszna, owocowa propozycja na pełne energii śniadanie! Soczysty smak wiśni sprawia, że każda łyżeczka to prawdziwa przyjemność. Wystarczy wrzucić pożądaną ilośc na wrzące mleko, gotować przez kilka minut, a następnie dosłodzić według własnych upodobań. Dzięki składnikom, kasza wiśniowa to zdrowa i smaczna opcja na początek dnia, która zadowoli każdego małego łasucha!
Parametry produktu
| Typ | Manna |
| Rodzaj | Nieporcjowana |
| Zawartość netto | 500 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kasza manna (z pszenicy), skrobia ziemniaczana, aromat, koncentrat soku z buraka w proszku |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: emix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: rusinowo 73 kod pocztowy i miasto: 87-500 rypin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: 1) 4 łyżki kaszy (ok. 100 g) wsyp do 500 ml mleka, dodaj 2 łyżki cukru lub ksylitolu (lub odpowiednią ilość innej substancji słodzącej). 2) wszystko razem wymieszaj i zagotuj. gotuj na wolnym ogniu przez ok. 1 min cały czas mieszając. 3) tak przyrządzona kaszka jest gotowa do spożycia. |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 33 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 179 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 756 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |