Ricotta Owcza Solona Auricchio ok. 350 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ricotta Owcza Solona Auricchio ok. 350g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Owcze |
|---|---|
| Gatunek sera | Ricotta |
| Smak | Lekko słony |
| Składniki | Serwatka owcza - 97%, sól, - 3% |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 300 - 400 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gennaro auricchio s.p.a. ulica i numer: via dante 27 kod pocztowy i miasto: 26100 cremona it |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 80 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 211 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 878 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 3,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |