Opis szczegółowy
Śmietankowy niedojrzewający ser
wyprodukowany w wyniku termiczno-kwasowej
koagulacji mieszaniny śmietanki pasteryzowanej i
mleka pasteryzowanego podgęszczonego, z
dodatkiem proszku o smaku waniliowym.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Mascarpone |
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Śmietanka pasteryzowana, mleko pasteryzowane, cukier, aromat waniliowy, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: karoteny |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 230 g |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lactalis polska sp z o.o. ulica i numer: olkuska 7 kod pocztowy i miasto: 02-604 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Śmietankowy niedojrzewający ser o smaku wanilii |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Jako półprodukt do wyrobów cukierniczych. do kremów, deserów, lodów, nalesników. do bezpośredniego spożycia. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jako półprodukt do wyrobów cukierniczych. do kremów, deserów, lodów, nalesników. do bezpośredniego spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 379 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1565 kJ |
| Wielkość porcji | 230 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |